Súvisiace položky: 1 - 7 / 7

Murované domy

Murované domy

Jedná sa o tradičný spôsob výstavby, ktorý s využitím najmodernejších materiálov a stavebných postupov umožňuje stavať nízkoenergetické domy s vysokou trvanlivosťou. Naša spoločnosť vám ponúka kompletnú realizáciu výstavby murovaných domov na kľúč, od založenia stavby, teda vybudovania základov či základovej dosky, cez postavenie hrubej stavby až po kompletnú finalizáciu exteriéru aj interiérov. Výstavba rodinných domov na kľúč prebieha pod záštitou odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v stavebníctve.

zápis: 13.07.2020 | aktualizácia: 09.01.2022 | počet zobrazení: 13443
Čítať viac

Montované domy

Montované domy

Montované domy staviame z hotových dielcov, ktoré majú drevenú rámovú konštrukciu vyplnenú účinnou tepelnou a zvukovou izoláciou. Tento spôsob výstavby je veľmi rýchly a minimalizuje použitie mokrých procesov, takže stavebné práce môžu prebiehať aj v zimných mesiacoch. Najnovšie technológie a materiály umožňujú dosiahnuť u takto montovaných domov značnú úsporu prevádzkových nákladov (až 30%) a špičkovú úroveň remeselného spracovania. Dodanie materiálu a technológií spolu s kompletnou výstavbou montovaných domov zabezpečujeme na celom území Slovenska.

zápis: 13.07.2020 | aktualizácia: 13.01.2022 | počet zobrazení: 7864
Čítať viac

Rekonštrukcie

Rekonštrukcie

Rekonštrukcie stavieb sú prirodzeným pokračovaním procesu výstavby, pretože stavby všetkého druhu postupom času morálne aj technicky zastarávajú a v istom životnom okamihu nastane potreba takúto stavbu revitalizovať. Naša spoločnosť vám ponúka kompletnú rekonštrukciu všetkých druhov stavieb. Rekonštrukcia stavieb prebieha pod záštitou odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v stavebníctve.

zápis: 31.05.2022 | aktualizácia: 16.08.2022 | počet zobrazení: 603
Čítať viac

Altánky a prístrešky

Altánky a prístrešky

Vyrábame kvalitné altánky, pergoly a prístrešky za výhodné ceny. Dodanie aj s odbornou montážou zabezpečujeme na celom území Slovenska. Kvalitné materiály a dokonalé remeselné spracovanie sú samozrejmosťou.

zápis: 13.07.2020 | aktualizácia: 20.01.2022 | počet zobrazení: 4951
Čítať viac

Krovy

Krovy

Každá stavba šikmej strechy začína od stavby krovu. Krov je nosnou konštrukciou strechy. Dáva jej tvar a nesie nielen celú hmotnosť strešnej konštrukcie, ale aj zaťaženie spôsobené vetrom a snehom. Ponúkame vám kompletnú výrobu a montáž dreveného krovu. Použitie najkvalitnejšieho dreva spolu s dokonalým remeselným spracovaním a odbornou montážou zaručujú vysokú nosnosť a dlhodobú trvanlivosť našich krovov.

zápis: 13.07.2020 | aktualizácia: 13.01.2022 | počet zobrazení: 2190
Čítať viac

Zatepľovanie budov

Zatepľovanie budov

Hlavným dôvodom pre zateplenie budovy je úspora energie potrebnej na vykurovanie. Zateplením sa okolo budovy vytvorí ochranná vrstva s minimálnym množstvom tepelných mostov. Naša spoločnosť vám ponúka zatepľovanie fasád rodinných domov od návrhu a poradenstva pri výbere materiálov až po dodanie materiálu a finálnu realizáciu.

zápis: 13.07.2020 | aktualizácia: 27.03.2023 | počet zobrazení: 644
Čítať viac

Obklady, dlažby a ploty

Obklady, dlažby a ploty

Obklady a dlažby predstavujú finálnu povrhovú úpravu steny a podlahy. Slúžia ako funkčný a súčasne estetický prvok zvyšujúci mechanickú i chemickú odolnosť povrchu. Používajú sa predovšetkým na exponovaných miestach a miestach vystavených nepriaznivým vplyvom počasia, vlhkosti a podobne. Teda predovšetkým na schodiskách a terasách, v kúpeľniach či kuchyniach.
Obklady a dlažby Vám dodáme podľa Vašich požiadaviek a zrealizujeme na profesionálnej úrovni na celom území Slovenska.

zápis: 16.08.2022 | aktualizácia: 18.05.2023 | počet zobrazení: 234
Čítať viac

Kontakt

MVC stavby s.r.o.

Napíšte nám

Pre úspešné odoslanie formulára je potrebné vyplniť polia označené hviezdičkou (*).


Realizácia: K3 GROUP, s.r.o. | počet prístupov od 01.02.2020: 73261

Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie