Súvisiace položky: 1 - 5 / 5

Murované domy

Murované domy

Jedná sa o tradičný spôsob výstavby, ktorý s využitím najmodernejších materiálov a stavebných postupov umožňuje stavať nízkoenergetické domy s vysokou trvanlivosťou. Naša spoločnosť vám ponúka kompletnú realizáciu výstavby murovaných domov na kľúč, od založenia stavby, teda vybudovania základov či základovej dosky, cez postavenie hrubej stavby až po kompletnú finalizáciu exteriéru aj interiérov. Výstavba rodinných domov na kľúč prebieha pod záštitou odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v stavebníctve.

zápis: 13.07.2020 | aktualizácia: 09.01.2022 | počet zobrazení: 10389
Čítať viac

Montované domy

Montované domy

Montované domy staviame z hotových dielcov, ktoré majú drevenú rámovú konštrukciu vyplnenú účinnou tepelnou a zvukovou izoláciou. Tento spôsob výstavby je veľmi rýchly a minimalizuje použitie mokrých procesov, takže stavebné práce môžu prebiehať aj v zimných mesiacoch. Najnovšie technológie a materiály umožňujú dosiahnuť u takto montovaných domov značnú úsporu prevádzkových nákladov (až 30%) a špičkovú úroveň remeselného spracovania. Dodanie materiálu a technológií spolu s kompletnou výstavbou montovaných domov zabezpečujeme na celom území Slovenska.

zápis: 13.07.2020 | aktualizácia: 13.01.2022 | počet zobrazení: 5899
Čítať viac

Zruby

Zruby

Drevo využívajú ľudia na stavbu svojich obydlí aj úžitkových budov od nepamäti. Je to najprirodzenejší materiál, ktorý vytvára v interiéroch budov príjemnú hrejivú atmosféru. Naša spoločnosť disponuje vlastnou drevovýrobou a vďaka najmodernejším technológiám spracovania dreva sme schopní dodávať a montovať pre našich zákazníkov zrubové drevostavby s dokonalým remeselným spracovaním a výnimočnou trvanlivosťou.

zápis: 13.07.2020 | aktualizácia: 09.01.2022 | počet zobrazení: 6295
Čítať viac

Altánky a prístrešky

Altánky a prístrešky

Vyrábame kvalitné altánky, pergoly a prístrešky za výhodné ceny. Dodanie aj s odbornou montážou zabezpečujeme na celom území Slovenska. Kvalitné materiály a dokonalé remeselné spracovanie sú samozrejmosťou.

zápis: 13.07.2020 | aktualizácia: 20.01.2022 | počet zobrazení: 3813
Čítať viac

Krovy

Krovy

Každá stavba šikmej strechy začína od stavby krovu. Krov je nosnou konštrukciou strechy. Dáva jej tvar a nesie nielen celú hmotnosť strešnej konštrukcie, ale aj zaťaženie spôsobené vetrom a snehom. Ponúkame vám kompletnú výrobu a montáž dreveného krovu. Použitie najkvalitnejšieho dreva spolu s dokonalým remeselným spracovaním a odbornou montážou zaručujú vysokú nosnosť a dlhodobú trvanlivosť našich krovov.

zápis: 13.07.2020 | aktualizácia: 13.01.2022 | počet zobrazení: 1171
Čítať viac

Kontakt

MVC stavby s.r.o.

Napíšte nám

Pre úspešné odoslanie formulára je potrebné vyplniť polia označené hviezdičkou (*).


Realizácia: K3 GROUP, s.r.o. | počet prístupov od 01.02.2020: 49673

Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie