Murované domy

Murované domy 2 – ilustračný obrázok

Jedná sa o tradičný spôsob výstavby, ktorý s využitím najmodernejších materiálov a stavebných postupov umožňuje stavať nízkoenergetické domy s vysokou trvanlivosťou. Naša spoločnosť vám ponúka kompletnú realizáciu výstavby murovaných domov na kľúč, od založenia stavby, teda vybudovania základov či základovej dosky, cez postavenie hrubej stavby až po kompletnú finalizáciu exteriéru aj interiérov. Výstavba rodinných domov na kľúč prebieha pod záštitou odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v stavebníctve.

Kontaktujte nás

Referencie

Rekonštrukcie

Rekonštrukcie – ilustračný obrázok

Rekonštrukcie stavieb sú prirodzeným pokračovaním procesu výstavby, pretože stavby všetkého druhu postupom času morálne aj technicky zastarávajú a v istom životnom okamihu nastane potreba takúto stavbu revitalizovať. Naša spoločnosť vám ponúka kompletnú rekonštrukciu všetkých druhov stavieb. Rekonštrukcia stavieb prebieha pod záštitou odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v stavebníctve.

Kontaktujte nás

Referencie

Drevené obklady a sadrokartón

Drevené obklady – ilustračný obrázok

Drevené obklady predstavujú ekologickú a energeticky výhodnú alternatívu k bežným omietkam. Je možné realizovať ich na exteriérovej (vonkajšej) aj interiérovej (vnútornej) strane steny. Vynikajú životnosťou, estetickým vzhľadom a nízkymi nárokmi na údržbu.

Kontaktujte nás

Referencie

Zatepľovanie budov

Zatepľovanie budov – ilustračný obrázok

Hlavným dôvodom pre zateplenie budovy je úspora energie potrebnej na vykurovanie. Zateplením sa okolo budovy vytvorí ochranná vrstva s minimálnym množstvom tepelných mostov. Naša spoločnosť vám ponúka zatepľovanie fasád rodinných domov od návrhu a poradenstva pri výbere materiálov až po dodanie materiálu a finálnu realizáciu.

Kontaktujte nás

Referencie

Obklady a dlažby

Obklady a dlažby – ilustračný obrázok

Obklady a dlažby predstavujú finálnu povrhovú úpravu steny a podlahy. Slúžia ako funkčný a súčasne estetický prvok zvyšujúci mechanickú i chemickú odolnosť povrchu. Používajú sa predovšetkým na exponovaných miestach a miestach vystavených nepriaznivým vplyvom počasia, vlhkosti a podobne. Teda predovšetkým na schodiskách a terasách, v kúpeľniach či kuchyniach.
Obklady a dlažby Vám dodáme podľa Vašich požiadaviek a zrealizujeme na profesionálnej úrovni na celom území Slovenska.

Kontaktujte nás

Referencie


Súvisiace položky: 1 - 2 / 2

Skladba steny montovaného domu

zápis: 13.01.2022 | aktualizácia: 19.04.2022 | počet zobrazení: 472
Čítať viac

Skladba steny zrubového domu

zápis: 14.01.2022 | aktualizácia: 19.04.2022 | počet zobrazení: 424
Čítať viac

Kontakt

MVC stavby s.r.o.

Napíšte nám

Pre úspešné odoslanie formulára je potrebné vyplniť polia označené hviezdičkou (*).


Realizácia: K3 GROUP, s.r.o. | počet prístupov od 01.02.2020: 93093

Súbory cookie nám pomáhajú pri poskytovaní našich služieb. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie